
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® MK-R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 870lm (840lm ~ 900lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 700mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 12V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 104 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 1.25A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2828 (7070 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.166" (4.21mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of MKRAWT-02-0000-0D0BG40E7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
GW PUSRA1.EM-M9N1-A636-1-700-R18
LED WHITE SMD
LED EASYWHT NEU WHT 4000K 2SMD
LED XLAMP XPG3 NEUT WHT SMD
FIXED IND 330UH 950MA 460 MOHM
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB