GW PSLPS1.EC-LPLR-5L7N-1-150-R18-LX
DataSheet
GW PSLPS1.EC-LPLR-5L7N-1-150-R18-LX PDF
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:150mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):6.1V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.126" W (3.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)