GW PSLR31.EM-LR-A232-1-150-R18
Description
DURIS S 5 5700K
DataSheet
GW PSLR31.EM-LR-A232-1-150-R18 PDF
Part Status:Obsolete
Color:White, Cool
CCT (K):5700K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:135lm (130lm ~ 140lm)
Current - Test:150mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):6.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:145 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.028" (0.70mm)