GW JTLRS1.CM-K1LW-XX56-1-100-Q-R33
Description
LED DURIS E2835 WHITE 3500K SMD
DataSheet
GW JTLRS1.CM-K1LW-XX56-1-100-Q-R33 PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Color:White, Warm
CCT (K):3500K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:123lm (105lm ~ 140lm)
Current - Test:100mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):9.5V
Lumens/Watt @ Current - Test:130 lm/W
CRI (Color Rendering Index):90
Current - Max:150mA
Supplier Device Package:2835
Size / Dimension:0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Height - Seated (Max):0.030" (0.75mm)