
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 29lm (27lm ~ 31lm) |
| Current - Test: | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 91 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 75 (Typ) |
| Current - Max: | 350mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCAWT-A1-0000-000XA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 4SMD
LED LM281BZ WARM WHT 2700K 2SMD
FIXED IND 22UH 509MA 750 MOHM
DC DC CONVERTER 5V 1W
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 4SMD
CONN JACK 1PORT 100 BASE-TX PCB