
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281BZ+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 58lm (56lm ~ 60lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 129 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH3228FD7WAQMSG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD
XLAMP CMU LED WHITE
LED OSLON COOL WHITE 6500K
DISPLAY 7SEG 4.0" SGL GRN 18DIP
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5