
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM286B+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 88lm (83lm ~ 93lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 18V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 98 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 55mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH12245Q7W8VMSA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
LED COB V22 5000K SQUARE
CRYSTAL 18.4320MHZ SERIES TH
CAP CER SMP MLC HI-REL
MIDDLE POWER LED SERES 2835 6V R