
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Z Power Z5-M0 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5300K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 142lm (Typ) |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.14V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 129 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 1.5A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2-SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.085" (2.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of SZ5-M0-W0-00-LAM is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K SMD
LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD
CAP CER 3300PF 25V X7R 0805
LED ZPOWER COOL WHITE 5300K 2SMD
CONN N TYPE JACK STR 50OHM SOLDR
IC CHIP