
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281BZ+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 61lm (59lm ~ 63lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 136 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH3228FD5WAUMSE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED LUXEON COOL WHITE 6500K 3SMD
XLAMP CMU LED WHITE
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1812
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 25PPM
CAP CER 47UF 6.3V X5R 1210
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5