
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM283BS+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 54lm (52lm ~ 57lm) |
| Current - Test: | 60mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 96 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 70mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH22296Q7SGWMS1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED WHITE LM301A
LED XLAMP WHITE 0606
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
CAP CER 6800PF 1KV X7R 2220
DIODE GEN PURP 600V 1A SMA
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS