
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM302Z Plus |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 133lm (124lm ~ 142lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 143 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 200mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3030 |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SPMWH3326FP5GBV0S0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED LM281B COOL WHT 5700K 2SMD
LED WARM WHITE 3100K 1616
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC
LED 0.9W 3000K WHT 3030 SMD
CONN RCPT MALE 56POS GOLD CRIMP
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C