
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Xlamp® XQ-A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 49lm (46lm ~ 52lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 175mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 54 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 75 (Typ) |
| Current - Max: | 300mA |
| Viewing Angle: | 100° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0606 (1616 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.068" (1.73mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of XQAAWT-00-0000-00000L3E4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 4SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
FIXED IND 5.6MH 40MA 8.4 OHM TH
CRYSTAL 40.0000MHZ 16PF SMD
LED XLAMP WHITE 0606
DC DC CONVERTER 85V 150W