
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 63lm (61lm ~ 65lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 135 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH1228FD7WAR0S4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD
XLAMP CMU LED WHITE
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 100LQFP
CAP CER 4.7PF 50V R2H AXIAL
CAP CER SMD
LED LM281B COOL WHT 5000K 2SMD