
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSLON® Square |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 295lm (280lm ~ 310lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 700mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.8V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 151 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1.8A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.082" (2.09mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of GW CSSRM2.EM-N1N3-A333-1-700-R18 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD
LED XLAMP WHITE 0606
CAP CER 680PF 300VAC RADIAL
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 25PPM
TRANS NPN 250V 45A TO-247
GW CSSRM2.EM-N1N3-A333-1-700-R18
LED OSLON SQUARE 5000K SMD