
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU2239 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 5-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 6480lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 1.08A |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 178 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 2.88A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount, Right Angle |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 1.102" L x 1.102" W (28.00mm x 28.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU2239-0000-000N0B0A30E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED LM301D
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM
RES SMD 2.15K OHM 0.6W 3017
XLAMP CMU LED WHITE
NPT11/4" MULTI CABLE NPB/TPE