
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU1526 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 3114lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 720mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 128 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 1.92A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU1526-0000-000N0U0A30U is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
KW2 CFLNM2.TK-D2D9-4L07M0-SC6B-S
OSLON COMPACT PL (GEN 2)
LED XLAMP
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
CONN HEADER VERT 54POS 2.54MM
CONN SMP PLUG STR 50OHM EDGEMNT
DC DC CONVERTER 24V 6W
XLAMP CMU LED WHITE