
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU1532 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 4116lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 900mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 136 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 2.4A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU1532-0000-000N0U0A30G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 4SMD
HIGH POWER LED SERIES
LED XLAMP WHITE 2SMD
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
LED COB CX1510 3500K WHITE SMD
XLAMP CMU LED WHITE