
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281BZ+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 64lm (62lm ~ 66lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 142 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH3228FD5WAV0SG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 4SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD
XLAMP CMU LED WHITE
CAP CER 91PF 100V BP 0805
INVERTER
LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5