
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU1526 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 3363lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 720mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 139 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 1.92A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU1526-0000-000N0U0A40H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 2SMD
LED WHITE LM561B PLUS
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
FIXED IND 176UH 300MA 1.4 OHM TH
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
DC DC CONVERTER 6.5V 200W
XLAMP CMU LED WHITE