
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU1006 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2200K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 828lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 180mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 136 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 480mA |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU1006-0000-000N0H0A22G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
KW CSLPM2.CC-8L8M-4L8N-0-700-S
OSLON SQUARE FLAT LED
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
LED XLAMP WHITE 2SMD
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
XLAMP CMU LED WHITE
CONN MCX JACK STR 50OHM SMD
SLD SLV WIRE-WIR/PIN 0.045/0.085