
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSCONIQ® S 3030 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 148lm (140lm ~ 155lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 154 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 200mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of GW QSLR31.PM-LXLZ-XX57-1-150-R18 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
HIGH POWER LED SERIES 3535 CERAM
FIXED IND 8.2UH 225MA 1.1 OHM
OPTOISOLATOR 5KV DARLINGTON 4SMD
GW QSLR31.PM-LXLZ-XX57-1-150-R18
OSCONIQ S 3030 LED LIGHTING
FIXED IND 56UH 750MA 680 MOHM