
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM302C |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 72lm (66lm ~ 78lm) |
| Current - Test: | 65mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 5.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 188 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 150mA |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3030 |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.033" (0.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 | ||
| 8000 | ||
| 12000 | ||
| 28000 |
Current price of SPMWHT32BMD3YBT0S0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD
LED SHUEN NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
LED WHITE LM302A CRI 90
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
MEMS OSC XO 2.5000MHZ CMOS SMD
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC