
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM302Z Plus |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 142lm (133lm ~ 151lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 153 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 200mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | 3030 |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SPMWH3326FP5GBPYS0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 2700K SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
CAP CER 2200PF 4KV X7R 1825
CAP CER 150PF 440VAC Y5S RADIAL
XTAL OSC XO 37.40MHZ 2.5V SMD
LED 0.9W 6500K WHT 3030 SMD