
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM286B+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 95lm (90lm ~ 100lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 18V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 106 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 55mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH12245Q7W8PKSA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERES 2835 6V R
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 4SMD
LED XLAMP WHITE 2SMD
XTAL OSC XO 61.4400MHZ CML SMD
CONN RCPT 10POS CRIMP 22AWG GOLD
DIODE ARRAY GP 300V 15A TO220AB
MIDDLE POWER LED SERES 2835 6V R