
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Xlamp® XM-L HVW |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 191lm (182lm ~ 200lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 44mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 46V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 94 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 125mA |
| Viewing Angle: | 110° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2020 (5050 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.130" (3.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of XMLHVW-Q0-0000-0000HS6E7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD
LED COOL WHITE 5700K SMD
CAP ALUM 120UF 450V 5000H
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
THERMOSTAT 115DEG ACT LO SOT23-5
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD