
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM282B+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 101lm (97lm ~ 105lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 107 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH1221FQ7GBRMSA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
LED XP-L2 WARM WHITE SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2900K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
HOLE PLUG PARALLEL PROT YELLOW
MIDDLE POWER LED SERES 2835 6V R