
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM283B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5700K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 110lm (105lm ~ 115lm) |
| Current - Test: | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 117 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 110mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH1229AD7SGQ0SB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 0606
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD
CAP CER 39000 PF 25V X7R 1210 PB
CIR BRKR THRM 8.5A 240VAC 60VDC
RES 2.67K OHM 0.5% 1/16W 0402