
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3250K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 21lm (18lm ~ 24lm) |
| Current - Test: | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 66 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 350mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCAWT-U1-0000-000VA7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD
FIXED IND 8.2NH 250MA 700 MOHM
MEMS OSC XO 8.1920MHZ LVCM LVTTL
OPTOISOLATR 2.5KV DARL 4MINIFLAT
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 4SMD