
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Xlamp® XM-L HVW |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6200K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 210lm (200lm ~ 220lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 44mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 46V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 104 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 65 (Typ) |
| Current - Max: | 125mA |
| Viewing Angle: | 110° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2020 (5050 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.130" (3.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of XMLHVW-Q2-0000-0000LT250 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD
FIXED IND 2.2UH 5.3A 11 MOHM SMD
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVPECL
SLIDE POT 1K OHM 0.1W TOP 30MM
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD