
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Xlamp® XQ-A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 43lm (40lm ~ 46lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 175mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 48 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 300mA |
| Viewing Angle: | 100° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0606 (1616 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.068" (1.73mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of XQAAWT-00-0000-00000H2E6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 0606
LED LM281B COOL WHT 5700K 2SMD
LED XLAMP WHITE 0606
CRYSTAL 18.0896MHZ 6PF SMD
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
BOARD PMODAD1 FOR AD7476A
LED XLAMP WHITE 0606