
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU1526 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 3313lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 720mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 137 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 1.92A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU1526-0000-000N0U0A30H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED 3000K 80CRI SMD
LED MP5050
XLAMP CMU LED WHITE
FIXED IND 1.8UH 3.7A 19.8MOHM SM
DC DC CONVERTER 5V 250W
XLAMP CMU LED WHITE
DC DC CONVERTER 95V 200W