
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | OSLON® SSL 80 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 117lm (104lm ~ 130lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.85V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 117 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1.3A |
| Viewing Angle: | 80° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.084" (2.13mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 600 | ||
| 1200 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 |
Current price of GW CS8PM1.EM-KULQ-XX59-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XLAMP CMU LED WHITE
XLAMP CMU LED WHITE
LED WHITE LM561B PLUS
PIEZO INDICATOR
DC DC CONVERTER 15V 150W
LED OSLON WARM WHITE 2500K
CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT