
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU2287 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 10974lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 1.62A |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 50.5V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 134 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 4.32A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount, Right Angle |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 1.102" L x 1.102" W (28.00mm x 28.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU2287-0000-000P0U0A30G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED WHITE LM302A CRI 90
LED XLAMP
LED WARM WHITE 3000K 80CRI
DC DC CONVERTER 3.3V 150W
XLAMP CMU LED WHITE
CONN PLUG HSG MALE 13POS INLINE
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS