
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XP-E HEW |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3250K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 104lm (100lm ~ 107lm) |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 99 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 (Typ) |
| Current - Max: | 1A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.087" (2.21mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of XPEHEW-L1-R250-00CF7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
GW P9LR34.EM-L9M6-XX52-1-45-R18
LED WHITE 5700K DIFFUSED SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
LED WHITE LH351D
CAP CER 8200PF 100V X7R 0805
CAP CER 15PF 200V NP0 0805
SENSOR OPT 550NM AMBIENT 6ODFN
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD