
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XP-E2 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3250K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 111lm (107lm ~ 114lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 109 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1A |
| Viewing Angle: | 110° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.094" (2.39mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of XPEBWT-H1-R250-00DF7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
LED XLAMP WARM WHITE 3250K SMD
IC FLASH 512MBIT SPI 16SOP2