
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM281BZ+ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 55lm (53lm ~ 57lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 122 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 40000 |
Current price of SPMWH3228FD7WAU0SG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
LED XLAMP XQ-E COOL WHITE 6500K
LED XLAMP WHITE 0606
CAP CER 0.012UF 10V X7R 1825
CAP CER 240PF 200V NP0 0805
PMI .250" LED 15V TAB DIFF AMBER
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5