
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 33lm (31lm ~ 35lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 103 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLCSWT-H1-0000-0000A6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP XQ-E COOL WHITE 5700K
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 0.5
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
CONN HEADER SMD 3POS 1.25MM
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD