
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® MX-6 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3750K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 84lm (81lm ~ 87lm) |
| Current - Test: | 300mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 85 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1A |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, Gull Wing Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.058" (1.48mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MX6AWT-H1-0000-0009A5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD
LED XLAMP COOL WHITE 7000K 4SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
FIXED IND 47UH 210MA 540MOHM SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 16PF SMD
MEMS OSC XO 1.0000HZ LVCMOS SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD