
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4300K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 34lm |
| Current - Test: | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 183 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 60mA |
| Viewing Angle: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1606 (4014 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.055" W (4.00mm x 1.40mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.025" (0.63mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 50-217S/KKE-B433232Z6/2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
LED XLAMP WHITE 2SMD
XLAMP CMU LED WHITE
CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
CCT 4300K, FLUX MIN 32
BRANCH CABLE 5M