
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CMU1519 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 2914lm (Typ) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 540mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 33.7V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 160 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 1.44A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CMU1519-0000-000N0H0A30H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 2SMD
MIDDLE POWER LED SERIES 2835 1.0
LED WHITE LM301A
DC DC CONVERTER 13.8V 100W
FILAMENT GOLD ABS 0.07" 1KG
XLAMP CMU LED WHITE
JT 22C 22#22D SKT RECP