GW CSSRM1.EC-MTMU-6M-K2L1-700-R18-ZT
Description
LED OSLON WHITE SQUARE SMD
DataSheet
GW CSSRM1.EC-MTMU-6M-K2L1-700-R18-ZT PDF
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:260lm (240lm ~ 280lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:133 lm/W
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:1.8A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.077" (1.95mm)