
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3650K (2500K ~ 4800K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 46lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 57lm (52lm ~ 62lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.4V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 112 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Current - Max: | 180mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-PLCC |
| Supplier Device Package: | 4-PLCC |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.110" W (3.20mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.083" (2.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ASMT-QYBB-NGH0E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WHITE 2SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
OSLON SQUARE EQ WHITE
CAP CER 10000PF 250V C0G 2225
RELAY RF 3GHZ SPDT 500MA 3V
LED WARM WHITE 3650K 4PLCC
TERMINATION