GW P9LT31.EM-PUQP-XX55-1-150-R18
Description
LED WHITE 4000K SMD
DataSheet
GW P9LT31.EM-PUQP-XX55-1-150-R18 PDF
Type Description
Series:DURIS® S 8
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White, Neutral
CCT (K):4000K
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:150mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):31.5V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):80
Current - Max:200mA
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)