GW CSSRM2.PM-N2N3-XX57-1-700-R18-DS
Description
LED OSLON SQUARE SMD
DataSheet
GW CSSRM2.PM-N2N3-XX57-1-700-R18-DS PDF
Part Status:Obsolete
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Flux @ 85°C, Current - Test:300lm (290lm ~ 310lm)
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:700mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):2.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:153 lm/W
CRI (Color Rendering Index):70
Current - Max:1.8A
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.082" (2.09mm)