
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DURIS® E 2835 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 100mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 120mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GW JTLRS1.EM-LWL5-XX55-1-100-C-R33 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED LM101A SMD
LCW CRDP.PC-LRLT-5L7N-L1M1-350-R18-XX
LED OSLON WHITE SMD
LED NEUTRAL WHT 4000K 80CRI 2SMD
FIXED IND 220UH 1.6A 240 MOHM TH
FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
GW JTLRS1.EM-LWL5-XX55-1-100-C-R33
LED DURIS E 2835 SMD