LMW CNAP-5K-34-E-LH-350-R18-XX
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
LED OSLON LX THINGAN SMD
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
LMW CNAP-5K-34-E-LH-350-R18-XX PDF
Type Description
Series:OSLON LX
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:1A
Viewing Angle:125°
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:1212 (3030 Metric)
Supplier Device Package:CSMD
Size / Dimension:0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height - Seated (Max):0.068" (1.73mm)