LW W5SM-JZKY-5F6H-1-350-R18-ZG-HE
Description
LED GOLDEN DRAGON SMD
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
LW W5SM-JZKY-5F6H-1-350-R18-ZG-HE PDF
Part Status:Obsolete
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:-
Current - Test:350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:1A
Viewing Angle:120°
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, Gull Wing Exposed Pad
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Height - Seated (Max):0.075" (1.90mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RN731JTTD1232B10
RN731JTTD1232B10
RES 12.3K OHM 0.1% 1/16W 0603
SiT3372AI-2B9-33NZ200.000000Y
SiT3372AI-2B9-33NZ200.000000Y
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
SiT3373AC-4B3-25NX223.000000X
SiT3373AC-4B3-25NX223.000000X
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ HCSL