GW DASPA1.UC-HRHS-7D8D-LN-100-R18-LM
Description
LED DURIS P 5
Catalog
LED Lighting - White
DataSheet
GW DASPA1.UC-HRHS-7D8D-LN-100-R18-LM PDF
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Color:White
CCT (K):-
Flux @ 85°C, Current - Test:-
Flux @ 25°C, Current - Test:36lm (33lm ~ 39lm)
Current - Test:100mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.02V
Lumens/Watt @ Current - Test:119 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:250mA
Viewing Angle:130°
Supplier Device Package:SMD
Size / Dimension:0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.31mm)