
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DURIS® S 5 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 140lm (130lm ~ 150lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 148 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Current - Max: | 200mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of GW PSLR32.PM-LRLS-A535-1-150-R18-MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD
LED WHITE CERAMIC HIGH POWER LH3
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
CAP CER 0.12UF 50V X7R 1206
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1825
CAP CER RAD 12PF 250V C0G 10%
GW PSLR32.PM-LRLS-A535-1-150-R18-MC
LED DURIS S5