ASMT-JN32-NWXH1
Description
LED ASMT-JX3X NEU WHT 4150K 6SMD
DataSheet
ASMT-JN32-NWXH1 PDF
Type Description
Series:ASMT-Jx3x
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Color:White, Neutral
CCT (K):4150K (3800K ~ 4500K)
Flux @ 85°C, Current - Test:111lm
Flux @ 25°C, Current - Test:131lm (114lm ~ 148lm)
Current - Test:350mA
Voltage - Forward (Vf) (Typ):3.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:117 lm/W
CRI (Color Rendering Index):-
Current - Max:700mA
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Height - Seated (Max):0.077" (1.95mm)